Надійні інвестиції в нерухомість

читати російською

За версією Міністерства регіонального розвитку України за 2017 рік в Києві різниця між вартістю будівництва та вартістю продажу житла складає 36%.

Найбільш вигідною вважається інвестиція в будинок, який тільки зводиться. Це пояснюється просто: на початкових етапах будівництва житло дешевше на 20-30%, ніж після введення його в експлуатацію. Тут інвестор виграє і у випадку здачі житла в оренду, і в разі перепродажу.

Інвестиційний проект - Житловий комплекс “Тетріс Холл”

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

ЖК “Тетріс Холл” — об’єкт елітної нерухомості девелоперської компанії KAN, розміщений в самому центрі Києва по вул. Ділова ½. Це комбінація модерністської архітектури, ідеального розположення і висококласного сервісу. Розумне планування будівлі дозволила органічно розмістити в ній просторі квартири, дворівневі пентхауси, місткий паркінг, технічні приміщення одночасно.

Особливої уваги заслуговує внутрішня інфраструктура комплексу. Тут є все, щоб забезпечити комфортне життя на високому рівні. Басейн, спортзал, зона відпочинку з барбекю, свій дитячий садок. У холі є спеціальна зона, в якій можна проводити розважальні заходи і ділові зустрічі.

Дозвільна документація

Інвестиції в купівлю квартири в ЖК "Тетріс Холл" від девелоперської компанії KAN

KAN має успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво і експлуатація бізнес-центрів класу «А», торгово-розважальних центрів, житлових комплексів, багатофункціональних об'єктів, багаторівневих комерційних паркінгів і ін.

Діяльність KAN визнана міжнародними експертами, фахівцями ринку і просто жителями столиці. За останні роки група компаній і її проекти очолили рейтинги MAPIC Awards, iBuild, Commercial Property Awards, Best-of-the-Best, Choice of the Year і ін. в номінаціях.

05.jpg

Перший будинок ЖК "Тетріс Холл" уже введений в експлуатацію у 2-му кварталі 2016 року

Введення в експлуатацію другого будинку заплановане у 3 кварталі 2019 року

• 1-кімнатні 48-55 м2
• 2-кімнатні 70-110м2
• 3-кімнатні 130-191 м2
• 4-кімнатні 190-254м2
• 5-кімнатні 220-250м2

До кінця квітня ціна зазначена ​​на сайті забудовника від 2100 дол. метр квадратний

Інвестиційний розрахунок

• Метраж квартири 52.5
• Кількість кімнат - 1 к.
• Загальна вартість 110250 $

•  Ремонт в середньому обійдеться 800 $ кв.м
• Середня вартість оренди в об'єктах такого класу від 1500 $ до 5000 $

• Термін повернення інвестицій 8-9 років


Відповідно до цих даних, середній дохід (річна рента/ціна) дорівнює 12%. Тобто за рік повертається 12% від вартості активу.


Висновок

Квартира в ЖК Tetris Hall — це високодохідний актив, який не вимагає значних витрат часу на придбання та обслуговування. Процедура оформлення документів займає всього один-два тижні.

Основний житловий фонд Києва — це старі будинки, це не відповідає запитам більшості орендарів. А в Tetris Hall є все для комфортного житла. Тому попит на житло такого класу в центрі міста завжди високий.


Запис на
консультацію